DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Letní sezóna

Vítejte na stránkách Penzionu Argenta v sekci Letní sezóna

LETNÍ A CELOROČNÍ AKTIVITY

Letní aktivityRýmařovsko díky krajinné pestrost a přírodním krásám neporušené přírody nabízí nepřeberné množství nejrůznějších aktivit, a to jak letních a celoročních, tak také zimních.

Cykloturistika

Pro letní aktivity je k dispozici je velké množství dobře značených turistických cest, které návštěvníkům umožní pěší turistiku a příjemný pohyb v krásném prostředí a zavedou je do nejatraktivnějších míst Hrubého i Nízkého Jeseníku. Možnost poučení nabídnou naučné stezky.

V posledních letech bylo vytvořeno velké množství cest vhodných pro cykloturistiku, vznikly areály umožňující jízdu na koních. Najdete zde zajímavé lezecké terény.

Jízdy na koníchRybařeníHoubaření

Koupání je možné v několika přírodních koupalištích, ale také v krytých bazénech. Zcela nové možnosti včetně vodních sportů poskytuje nedávno vybudovaná vodní nádrž Slezská Harta v bezprostřední blízkosti Rýmařovska. Možné je i rybaření, na své si přijdou i myslivci a samozřejmě také houbaři.

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, mazat a jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

  • Používejte často nové bloky.
  • ENTER = nový odstavec.
  • SHIFT+ENTER = nový řádek.
  • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
  • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
  • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz